O firmie

Wszystko zaczęło się od Anety, która stała się inicjatorką pomysłu. Opowiada o swojej pasji w sposób ciekawy i niesztampowy.

Zainteresowałam się fotografią na pierwszym roku studiów geodezyjnych. W czasie zajęć wykonywaliśmy zdjęcia analogowymi aparatami z różną głębią ostrości, które wywoływaliśmy samodzielnie w ciemni. Właśnie wtedy zrozumiałam, że bardzo mnie to ciekawi. Tamta chwila stała się impulsem do dalszego zgłębiania wiedzy na temat fotografii, jednak nie posiadałam jeszcze profesjonalnego sprzętu, co znacznie ograniczało możliwości rozwoju i nabierania doświadczenia w pasjonującym mnie temacie. Obecnie posiadam doskonałej jakości sprzęt fotograficzny, mogę też poszczycić się umiejętnościami, dzięki którym świadczę usługi fotograficzne na najwyższym poziomie.

Obecnie, jako zespół wiemy, że fotografia to nie tylko dobry sprzęt, który sam obliczy algorytm, byśmy mogli otrzymać perfekcyjnie wykonane zdjęcie. Nie jest to również tylko i wyłącznie mały przycisk ustawiony automatycznie, który wszystko wykona za nas.

Fotografią są nie tylko ”pixele”, których liczba ma świadczyć o jakości zdjęcia.

Fotografia jest przede wszystkim naszą pasją, która stanowi jednocześnie integralną, nieodzowną część naszego życia. Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, który po rozmowie z klientem i po zapoznaniu się z jego oczekiwaniami stara się zobaczyć efekt końcowy na długo przed tym, zanim przystąpi do pracy.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy wykonywać wysokiej jakości fotografie, ale odznaczamy się również pomysłowością, kreatywnością i rzetelnością. To nie sprzęt da Ci gwarancję idealnego efektu, ale właśnie świetnie rozumiejący Twoje potrzeby zespół ludzi, którzy naprawdę dobrze znają się na wykonywaniu oryginalnych i niebanalnych fotografii. Efekt końcowy będzie szyty na miarę. Na miarę Twoich oczekiwań!